Ch. Holder1*
A. Strzelec0
3:3
3:3
10:00 W spotkaniu nie wystąpi Andreas Jonsson, którego zastąpi Adam Strzelec. 15:00 W barwach toruńskiej drużyny zabraknie ostatecznie Pawła Przedpełskiego. 17:00 W Zielonej Górze pochmurno, ale nie pada. Zakończyła się już prezentacja obu drużyn. Jarosław Hampel najlepszy spod taśmy i odnosi pewne zwycięstwo. Problemy z płynną jazdą po zielonogórskim torze miał Adam Strzelec.
6:6
Oskar Fajfer wygrywa start. Przez cztery okrążenia musiał jednak odpierać ataki Krystiana Pieszczka. Krzyżanowski nie był w stanie nawiązać walki z duetem gospodarzy.
11:7
Jason Doyle zablokowany na pierwszym łuku przez Aleksandra Łoktajewa. Jabłoński napędził się wówczas pod bandą i wyszedł na prowadzenie, którego nie oddał już do mety. Australijczyk próbował walczyć z Łoktajewem na dystansie, ale bez skutku.
14:10
Krystian Pieszczek wykluczony za dotknięcie taśmy. Prostasiewicz robi "nożyce" na wyjściu z pierwszego łuku i wyprzedza Łagutę. Rosjanin przez cały wyścig groźnie atakował zawodnika gospodarzy. Był bliski minięcia Protasiewicza - bez wątpienia jak dotychczas najciekawszy pojedynek w tym spotkaniu.
16:14
Holder wygrywa walkę na pierwszym łuku z Jabłońskim i wychodzi na czoło stawki. Gomólski na trzecim okrążeniu wchodzi pod łokieć Jabłońskiego i wyprzedza zawodnika SPAR Falubazu.
6
J. Doyle2
A. Zgardziński1
P. Wolender | zm. O. Fajfer0
4:2
20:16
Kolejny bardzo emocjonujący wyścig z udziałem Protasiewicza. Doyle wyprzedza go na drugim okrążeniu, ale na trzecim "PePe" ostro wchodzi pod Australijczyka i wypycha go pod bandę. "Kangur" próbował jeszcze gonić Protasiewicza, ale bezskutecznie.
24:18
Regulaminowa przerwa dla Fajfera i Zgardzińskiego, którzy mają wyścig po wyścigu. Junior z Torunia wykluczony za dotknięcie taśmy. Wyścig rozegrany mimo opadów deszczu. Hampel lepszy na starcie od Łaguty, który na pierwszym okrążeniu jechał za dwójką zielonogórzan. Rosjanin szybko uporał się jednak ze Zgardzińskim, ale nie był w stanie nawet zbliżyć się do prowadzącego Hampela.
26:22
Ze względu na warunki pogodowe, sędzia Marek Wojaczek nie zarządził przerwy na równanie toru. Gomólski przez cztery okrążenia musiał odpierać ataki Protasiewicza, którego w końcówce zaczął atakować jeszcze Holder. Cała stawka w kontakcie.
9
J. Hampel3
J. Doyle2
A. Strzelec | zm. K. Pieszczek1
4:2
30:24
Przerwa na równanie toru zarządzona dopiero teraz - arbitrowi zależało na tym, aby rozegrano co najmniej 8 biegów, aby wyniki meczu mogły zostać zaliczone. Gospodarze wychodzą po starcie na podwójne prowadzenie. Doyle jeszcze na pierwszym okrążeniu ograł jednak Pieszczka.
10
G. Łaguta3
K. Jabłoński1*
D. Krzyżanowski | zm. O. Fajfer0
3:3
33:27
Regulaminowa przerwa dla Fajfera, który ponownie ma bieg po biegu. Start dla Łoktajewa. Wraz z Łagutą i Jabłoński równo bark w bark przez pierwsze półtora okrążenia, fantastyczna walka tych zawodników! Górą ostatecznie Rosjanin, który do samego końca musiał odpierać ataki gospodarzy. Fajfer próbował walczyć z Jabłoński, ale bez powodzenia.
11
J. Doyle1*
A. Strzelec | zm. A. Zgardziński0
3:3
36:30
Start dla torunian, którzy objęli podwójne prowadzenie. Protasiewicz na drugim okrążeniu wchodzi między dwójkę przeciwników i w łatwy sposób ich wyprzedza. Zgardziński daleko z tyłu.
12
O. Fajfer3
Ch. Holder2*
A. Łoktajew0
1:5
37:35
Przerwa na równanie toru. W Zielonej Górze przestał już padać deszcz, zza chmur przebija się słońce. Ponownie bardzo dobry start zawodników przyjezdnych. Fajfer szybko uciekł do przodu, natomiast Holder odpierał ataki Zgardzińskiego. Łoktajew daleko z tyłu.