K. Newman1*
S. Masters (D)0
3:3
26:22
Bieg przerwany. Nierówny start, przed taśmą ruszał się Kyle Newman. Powtórka wyścigu: Masters ruszył się przed taśmą, czym sprowokował Newmana. Ten drugi został wykluczony przez sędziego i będzie startował 15 metrów z tyłu. Trzecia odsłona: Pechowy wyścig - awaria maszyny startowej. Skąd my to znamy?... Newman startujący za resztą stawki dowozi punkt, przy defekcie Sama Mastersa.
9
Ch. Holder3
P. Starke | zm. K. Newman2*
S. Lambert | zm. Ch. Wright (G)1
5:1
31:23
Zmiany: Newman za Starke'a i Wright za S. Lamberta. Bieg przerwany. Nierówny start, w wyniku którego, jak w efekcie domina upada Charles Wright. Powtórka wyścigu: Gospodarze przywożą cenne, podwójne zwycięstwo.
41:25
22:05Trwa przerwa w zawodach, podczas, której prezentują się zawodnicy na motocyklach o pojemności 250 cc. Nick Morris wystartuje w 11. wyścigu jako Joker. Taktyczny manewr nie przyniósł żadnych efektów ekipie "Lwów".
46:32
Bieg przerwany. Janowski i Doyle ciasno wjechali w pierwszy wiraż trzeciego okrążenia. Doyle notuje upadek, a "Magic" zostaje wykluczony". Wyniki biegu zaliczone.