A. Jonsson1
L. Madsen (D)0
5:1
5:1
Rozpoczyna się próba toru. Ze strony gości wyjechali Matej Zagar oraz Rune Holta. Ze strony gospodarzy na torze Martin Vaculik oraz Rafał Karczmarz. W inauguracyjnym wyścigu dobry start pary gospodarzy, para gości nie nawiązała walki. Podwójne zwycięstwo biegowe Gorzowian.
7:5
Bieg przerwany. Upadek Huberta Czerniawskiego, który zostaje wykluczony z powtórki. W powtórce szybsi na starcie goście, Rafał Karczmarz na drugim okrążeniu wyprzedza Gruchalskiego.
11:7
Bieg przerwany. Karol Baran upada w pierwszym łuku. Powtórka w pełnej obsadzie. W powtórce na drugim łuku Niels Kristian Iversen uderza w motocykl Karola Barana, obaj zawodnicy z impetem uderzają w bandę. Bieg przerwany. Nie wygląda to dobrze, karetka na torze, Duńczyk na noszach zostaje zabrany z gorzowskiego toru. Decyzją sędziego z kolejnej powtórki zostaje wykluczony Karol Baran. Niezdolnego do jazdy Iversena zastępuje w powtórce junior, Rafał Karczmarz. W kolejnej powtórce dobry start pary gospodarzy. Na drugim okrążeniu Matej Zagar wyprzedza Rafała Karczmarza.
16:8
Od startu pewne prowadzenie gospodarzy. Podwójne zwycięstwo i przewaga Stali w tym meczu wzrasta do 8 oczek.
5
L. Madsen2
A. Jonsson1*
N. K. Iversen | zm. H. Czerniawski0
3:3
19:11
Zmiana w zespole gospodarzy. Junior Hubert Czerniawski w miejsce Iversena, który już w dzisiejszych zawodach nie wystąpi. Start tego biegu należy do Krzysztofa Kasprzaka, para gości próbuje go gonić lecz bez rezultatu. Bieg remisowy.
6
M. Žagar2
K. Baran1*
H. Czerniawski0
3:3
22:14
Świetny start Bartosza Zmarzlika, który już w pierwszym łuku ma olbrzymią przewagę nad rywalami. Bieg remisowy.
27:15
Dobry start z drugiego pola Rune Holty. Jednak Norweg z polskim paszportem dał się wyprzedzić przy krawężniku obu Gorzowianom. 5:1 dla Stali.
8
A. Jonsson2
R. Karczmarz1
L. Madsen0
4:2
31:17
Start znów należy do Zmarzlika, który pewnie zwycięża. Karczmarz w pierwszym łuku atakiem przy krawężnika wyprzedza Madsena. 4:2 dla gospodarzy.
34:20
Świetny start Vaculika, który założył wszystkich na wejściu w pierwszy łuk. Pawlicki do samej linii mety próbował gonić rywali lecz ostatecznie nie udało mu się zdobyć choćby punktu.
10
R. Holta2
O. Polis1*
3:3
37:23
Dobry start pary gości. Na drugim łuku Kasprzak ładnym atakiem wyprzedza Polisa. Zawodnik Stali na trzecim okrążeniu wyprzedza również Holte i bieg kończy się remisem.
11
A. Jonsson2
Prz. Pawlicki1
M. Žagar0
4:2
41:25
Gorzowianie po raz kolejny po pierwszym łuku byli na podwójnym prowadzeniu. Do końca biegu Pawlickiego atakował Andreas Jonsson, co przyniosło Szwedowi zamierzony efekt. 4:2 dla gospodarzy.
44:28
Dobry start pary gości, którzy wygrali start. Na dystansie zawodnicy Stali jednak skutecznie atakowali Polisa. Najpierw rywala wyprzedził Karczmarz, a chwilę później uczynił to Czerniawski.