S. Worrall1*
K. Howarth0
3:3
3:3
Pierwszy pojedynek półfinałowy w SGB Premiership, pomiędzy Belle Vue Aces i Wolverhampton Wolves. Rywalizować będą zespoły, które w zeszłym roku spotkały się w finale Elite League. Przypomnijmy, że wówczas, w dwumeczu górą były "Wilki", świętując tym samym zdobycie tytułu mistrzowskiego.

7:5
"Wilki", dzięki zwycięstwu 4:2 wychodzą na minimalne prowadzenie.
10:8
Ze startu najlepiej Schlein. Thorssell przedarł się na chwilę na 3. pozycję na początku 4. okrążenia, jednak ostatecznie linię mety minął za parą gości. Tor wygląda na nieco zdradliwy.
4
C. Cook3
S. Masters2
N. Greaves1*
3:3
13:11
Kolejność ustalona krótko po wyjściu z 1. łuku. Cook wygrywa wyścig z ogromną wręcz przewagą.
17:13
Najciekawszy wyścig do tej pory. "Asy" ze startu na 5:1, jednak na 2. okrążeniu obydwu rywali wyprzedza Thorssell. Schlein na ostatnim "kółku" włączył się do skutecznej walki o 3. pozycję.
6
K. Howarth2*
D. Bewley1
C. Cook (W)0
5:1
22:14
Bieg przerwany: Howarth wyraźnie "ukradł" start i dostał ostrzeżenie od sędziego spotkania.

Powtórka wyścigu: Znacznie lepiej ze startu gospodarze. Cook, który wyglądał świetnie w swoim poprzednim biegu, starał się gonić rywali, ostatecznie notując upadek pod koniec 3. okrążenia. Bieg został przerwany, jednak jego wyniki zostały uznane za zaliczone.
25:17
Bieg przerwany: Wielki pech gości. Przy prowadzeniu 5:1, na 2. miejscu upada Tungate, który zostaje wykluczony. Sytuacja miała miejsce pod koniec 1. okrążenia.

Powtórka wyścigu: Fricke ponownie najlepszy spod taśmy. Bieg bez historii, kolejność ustalona szybko po starcie.
Zmiany: Riss za Greavesa i Bewley za Shuttlewortha

Wyścig nie został ukończony. Przy prowadzeniu "Asów" 4:2, pod koniec 3. okrążenia upadł na tor Riss. Sędzia przerwał bieg, wykluczył Niemca i zaliczył jego wyniki.
Zmiany: Shuttleworth za Bewley'a.

Bieg przerwany: Gospodarze jeszcze na 1. okrążeniu wychodzili na 5:1, gdy na 2. wirażu upadek zanotował Cook. Sędzia po raz drugi wykluczył Brytyjczyka.

Powtórka wyścigu: Bez niespodzianek - pewna wygrana pary "Wilków", która wyprzedza młodego Shuttlewortha o niemal połowę okrążenia.
10
M. Fricke1
5:1
37:23
Bieg przerwany: Howarth wywiózł nieco Tungate'a w pierwszym łuku, przez co ten wjechał we Fricke i obaj Australijczycy w barwach gości upadli na tor. Sędzia zarządził powtórkę w komplecie.

Max Fricke musiał zostać przebadany po upadku, odczuwając ból w ręce.

Powtórka wyścigu: Tungate upada w 1. łuku, jednak już bez udziału kogokolwiek. Po upadku zobaczył, że gospodarze prowadzą podwójnie i zwlekał z zebraniem motocykla z toru. W Polsce zapewne skończyłoby się to "czerwoną kartką". Australijczyk wykluczony.

Trzecie podejście: Gospodarze ponownie lepsi ze startu. Fricke na 1. okrążeniu wyprzedził po "szerokiej" Howartha, jednak rywal odbił pozycję atakiem przy krawężniku, przy wjeździe na 2. "kółko". Lindgren wygrał z bardzo dużą przewagą i "Wilki" osiągnęły już 14-punktową przewagę.
38:28
Worrall wygrał start, a przed Mastersa przy krawężniku przedarł się Bjerre. Duńczyk umiejętnie obronił się przed atakami swojego rywala.