D. Dróżdż | zm. M. Fricke1*
T. Picz | zm. B. Smektała0
3:3
3:3
Jarosław Hampel zamyka w wejściu w pierwszy łuk Taia Woffindena i wychodzi na prowadzenie. W pogoń za "Małym" rzucili się Wrocławianie, lecz bez skutecznie. Stawkę zamyka Bartosz Smektała.Bieg bez historii.

Rezerwa zwykła, za Damiana Dróżdża wystartuje Max Fricke. Za Tymoteusza Picza wystartuje Bartosz Smektała.

14:50 - Zawodnicy wyjechali do prezentacji.
Wylosowano drugi zestaw startowy.
Próba toru: Fogo Unia Leszno - Jarosław Hampel, Brady Kurtz Betard Sparta Wrocław - Tai Woffinden, Maciej Janowski
5:7
Dwie minuty przerwy dla Bartosza Smektały. Atomowy start Maksyma Drabika z czwartego pola dzięki czemu na pierwszym łuku zamyka rywali. Ale już na drugim łuku skutecznym atakiem Smektała wyprzedza Drabika.
7:11
Para Fogo Unia Leszno w pierwszym łuku zamyka Macieja Janowskiego. Lecz na dystansie Janowski minął Kurtza i bezskutecznie nękał atakami Janusza Kołodzieja.

Na tor upada Lebiedevs. Zawodnik z Wrocławia wstał o własnych siłach. Lebiedevs wykluczony z powtórki biegu. Łotysz zdolny do jazdy.
Bieg przerwany. Taśmę daszkiem zahaczył Maciej Janowski.
10:14
Rewelacyjny Start Wojdyły, który wyszedł na prowadzenie. Dołączył do niego Milik. Na trasie Smektała i Sajfutdinov szybko poradzili sobie z juniorem Sparty.
13:17
Janowski zamyka po zewnętrznej Hampela. Zawodnicy przyjechali w dużych odległościach.

16:20
Znakomity start Milika. Przez moment gospodarze jechali na 5:1, ale Kurtz i Kołodziej uporali się z Drabikiem po szerokiej. Zacięta walka do samej mety pomiędzy Kołodziejem i Milikiem. „Koldi” musiał uznać wyższość Czecha.
20:22
Równy start całej czwórki spod taśmy. Na torze stworzyły się dwie pary, gdzie trwała zacięta walka, Dominika Kubery z Taiem Woffindenem oraz Emila Sajfutdinowa z Maxem Fricke. Australijczyk ostatecznie wyprzedza Rosjanina tuż przed linią mety.

23:25
Najlepiej ze startu wyszedł Vaclav Milik, na wyjściu z pierwszego łuku uporał się z nim Jarosław Hampel. Milik ostrzeżenie za utrudnianie procedury startu.

Rezerwa zwykła: Smektała za Picza
9
B. Kurtz1*
D. Dróżdż | zm. M. Fricke0
3:3
26:28
Janusz Kołodziej wyszedł na prowadzenie. Na wyjściu z drugiego łuku pierwszego okrążenia wyprzedza go Tai Woffinden. Brytyjczyk z okrążenia na okrążenie oddalał się od reszty zawodników.

29:31
Maciej Janowski najlepszy ze startu, który nie oddał prowadzenia do samego końca.

Nadal trwają prace techniczne.
Start przerwany. Problemy techniczne - zeszło powietrze z band na pierwszym łuku. Opóźnienie w zawodach około 5 minut.
33:33
Milik kolejny rewelacyjny start. Na ostatnich okrążeniu trwałą zażarta walka Pomiędzy Dominiakiem Kuberą a Maxem Fricke. Fricke skutecznie odpierał ataki swojego rodaka Kurtza.

Ponowne problemy techniczne na Olimpijskim.
Rezerwa zwykła: Kubera za Picza. Fricke za Dróżdża.