K. Teska1
K. Fajfer (W)-
1:5
11:13
Bieg przerwany. Na tor upadł Daniel Jeleniewski, właśnie do zawodnika Polonii wyjechała karetka.

Zawodnik gości opuszcza tor w karetce, podejrzewany jest uraz barku. Trwa krótka przerwa, uderzenie było takie mocne że została uszkodzona banda kinetyczna na prostej.

Wykluczony z powtórki zostaje Kevin Fajfer, za spowodowanie upadku.

Rezerwa zwykła, za Daniela Jeleniewskiego pojedzie Benjamin Basso.

Bieg bez historii, pewne prowadzenie gości od początku do końca.

Rezerwa zwykła, za niezdolnego do jazdy Jeleniewskiego pojedzie Przyjemski

Świetnie ze startu gryfy z Bydgoszczy, i pewnie wygrywają podwójnie kolejny wyścig z rzędu. Zawodnicy z Poznania starali się szukać prędkości, niestety bezskutecznie.
6
K. Bjerre2
B. Nowak | zm. O. Buszkiewicz1*
3:3
15:21

Rezerwa zwykła, Olivier Buszkiewicz za Bartosza Nowaka.

Świetnie ze startu Loktayew, rozdzielił parę zawodników gości i zrobił przestrzeń Żupińskiemu. Niestety junior gospodarzy nie wykorzystał tej szansy i po chwili stracił punktowaną pozycje.
20:22
Świetna jazda parowa zawodników gospodarzy. Bellego starał się atakować Fajfera który jechał na drugiej pozycji, niestety bez powodzenia.
22:26
Rezerwa zwykła, Benjamin Basso za Daniela Jeleniewskiego.

Na torze po starcie utworzyły się dwie pary. Świetny manewr Szlauderbacha i na ostatnim łuku wyszarpał pierwszą pozycje. Na oklaski zasługuje również Kacper Teska, który konsekwentnie jak równy z równym walczył z Basso.
27:27

Dobry start gospodarzy i ze startu wyjechali na podwójne prowadzenie. Starał się gonić Bjerre Krakowiaka lecz to wychowanek Ostrowa górą w tym starciu.
10
D. Bellego2*
K. Grzelak | zm. J. Seifert-Salk1
A. Lindbaeck0
1:5
28:32

Rezerwa zwykła, Jonas Seifert-Salk za Kacpra Grzelaka.

Świetne wyjście spod taśmy Przyjemskiego i do samego końca nie oddał pierwszego miejsca. Bellego dojechał do swojego doparowego i spokojnie podwójnie prowadzili. Lindbaeck kilka razy atakował Francuza, lecz to jednen z liderów Polonii górą. Ostatecznie Szwed spadł na ostatnią pozyje.
11
D. Jeleniewski | zm. B. Basso2
K. Bjerre1*
3:3
31:35

Krakowiak błyskawicznie wyjeżdża na pierwsze miejsce i nie dał się dogonić gościom. Lindbaeck zbyt wolny aby włączyć się do walki o punkty.

Rezerwa zwykła, Jonas Seifert-Salk za Kacpra Grzelaka

Rezerwa zwykła, Benjamin Basso za Bartosza Nowaka.

Bieg przerwany. Na torze leży Olivier Buszkiewicz który złączył się chwilowo motocyklami z Żupińskim. Decyzją sędziego wykluczony jest zawodnik w kasku białym. Seifert-Salk perfekcyjnie pojechał pierwszy łuk i minął Basso. Żupiński nie włączył się do walki o drugą pozycje.
13
O. Loktayev1
K. Fajfer0
1:5
36:42
Świetna parowa jazda zawodników Polonii. Bonus w tym meczu pojedzie do Bydgoszczy, pomimo osłabienia brakiem Andreasa Lyagera.
14
B. Nowak | zm. W. Przyjemski3
A. Lindbaeck | zm. N. Krakowiak1*
D. Bellego0
3:3
39:45
Bezbłędny Przyjemski w tym spotkaniu, po raz kolejny udowadnia swoją wartość. Bellego bez szans na wyprzedzenie gospodarzy.
15
O. Loktayev2*
Sz. Szlauderbach1
K. Bjerre0
5:1
44:46
Świetne show zapodali nam Bjerre oraz Loktayew, tasowali się od momentu wyjechaniu ze startu. Ostatecznie podwójna wygrana gospodarzy, Krakowiak bezbłędnie na pierwszy miejscu.

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji, Polonia Bydgoszcz wygrywa z PSŻ Poznań 46:44 i wyjeżdża z stolicy Wielkopolski z trzema punktami meczowymi.